Kercova Forum

Kercova Forum

Welcome To Kërçova Forum


  Chris Brown, “masakrohet” nga gjykata

  M4LK4
  M4LK4
  Admin

  Posts : 70
  Join date : 2009-08-27
  Age : 23
  Location : Kercova

  Chris Brown, “masakrohet” nga gjykata Empty Chris Brown, “masakrohet” nga gjykata

  Post by M4LK4 on Fri Aug 28, 2009 1:47 am

  Chris Brown, “masakrohet” nga gjykata

  Dhuna fizike e ushtruar ndaj ish te dashures Rihanna i ka kushtuar shtrenjte reperit amerikan, Chris Brown.

  Ai eshte denuar me 5 vjet liri me kusht dhe 6 muaj pune sociale ne shtetin e Virginia-s. Vendimi eshte marre nga nje gjykate ne Los Angeles qe vendosi gjithashtu edhe nje vit riedukim shtepiak per Brown. Por lista e gjate e denimeve nuk perfundon me kaq, pasi Brown eshte i detyruar te qendroje larg Rihanna-s.

  Keto vendime shkaterrojne perfundimisht karrieren e Brown, e cila mori tatepjeten qe prej muajit shkurt kur ai dhunoi te dashuren e tij. Ne Virginia, Brown duhet te pastroje rruget, makinat dhe te pastyroje plehrat. Gjithashtu ai duhet te paguaje edhe 2500 dollare gjobe.

   Current date/time is Mon Oct 21, 2019 4:15 pm