Kercova Forum

Kercova Forum

Welcome To Kërçova Forum


  Batman, Megan Fox ne rolin e Catwoman.

  M4LK4
  M4LK4
  Admin

  Posts : 70
  Join date : 2009-08-27
  Age : 23
  Location : Kercova

  Batman, Megan Fox ne rolin e Catwoman. Empty Batman, Megan Fox ne rolin e Catwoman.

  Post by M4LK4 on Fri Aug 28, 2009 1:47 am

  Batman, Megan Fox ne rolin e Catwoman

  Pas shume pergenjeshtrimeve me ne fund vjen konfirmimi se Megan Fox do luaje ne rolin e Catwoman ne serine e ardhshme te filmit Batman.

  Lajmin e ben te ditur tabloidi “The Sun” qe shton se ne filmin e Christopher Nolan protagonist do te jete serish Christian Bale. Fox eshte pasardhesja e Halle Berry e Michelle Pfeiffer ne rolin e Catwoman. Xhirimet do nisin ne fillim te vitit tjeter, ndersa shfaqja ne sallat boterore nuk parashikohet para vitit 2011.

  Fox eshte cilesuar si nje nga femrat me te bukura te planetit dhe se shpejti ne Europe pritet te shfaqet filmi i saj me i fundit me titull “Jennifer’s Body”.

   Current date/time is Tue Jun 25, 2019 2:18 am