Kercova Forum

Kercova Forum

Welcome To Kërçova Forum


  Përforco Ndezjen e Pc-s

  M4LK4
  M4LK4
  Admin

  Posts : 70
  Join date : 2009-08-27
  Age : 23
  Location : Kercova

  Përforco Ndezjen e Pc-s Empty Përforco Ndezjen e Pc-s

  Post by M4LK4 on Fri Aug 28, 2009 1:29 am

  Shkojm START
  Run
  Regedit Tani shkojm
  HKEY_LOACAL_MECHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\ContentIndex
  Kërkoni kët me Emrin "Startup Delay" -----> Kliko Mbi Të
  kliko piken Decimal -- Nuk edi sa osht me duket 75300 sa edi sjam i sigurt vetem e fshini sa ekeni e beni 480000
  Tani mbylle Registry Editor-in dhe Ristartoje

   Current date/time is Tue Jun 25, 2019 2:25 am